Magnetoterapie

Tento typ terapie využívá magnetické pole, které vzniká průběhem nízkofrekvenčního proudu speciální cívkou. Terapie je pomocí aplikátorů, které mají různé tvary (válce, prstence, ploché). Délka aplikace je 20 – 30 minut.

Na magnetoterapii můžete v Pardubicích v podstatě hned, objednáváme do 2 dnů. Přijďte prosím s poukazem od lékaře. Postačí i poukaz od obvodního lékaře.

Kromě magnetoterapie můžete využít také další typy fyzioterapieelektroterapiisonoterapii.

Přehled některých obtíží, které pomocí magnetoterapie zlepšíme nebo úplně odstraníme

Obecně můžeme říci, že magnetoterapie působí na chronické potíže kloubů, bolestivé stavy páteře, ale i na čerstvé zlomeniny. Má protizánětlivý účinek.

  • Princip magnetoterapie spočívá v působení umělého magnetického pole na buněčné membrány ve smyslu zvětšení jejich propustnosti.
  • Dochází k rychlejšímu hojení, výrazně se zvětší prokrvení a okysličení části těla, na kterou je pulzní magnetické pole aplikováno.

Terapie není návyková, při aplikaci ve většině případů pacient nic nevnímá, pacient se nemusí svlékat, nevadí sádrové obvazy, zavedené diamagnetické implantáty nejsou pro magnetoterapii kontraindikovány.

Co vás bolí? Máte nějaké pohybové omezení?

Vyberte část těla, která vás zajímá

Rameno

Hrudní páteř

Kotník

Koleno

Kyčel

Zápěstí

Loket

Krční páteř

Bederní páteř

Koleno zezadu

Kotník zezadu

Kyčel

Objednejte se k rehabilitačnímu lékaři

Pro vyšetření lékařem nepotřebujete žádné doporučení, pouze kartičku pojišťovny. Rychlé objednání.

Cílem vyšetření je identifikace příčiny vašich obtíží a stanovení léčby.

Máte FT poukaz? Objednejte se na fyzioterapii

Postarají se o vás naši zkušení fyzioterapeuti. Potřebujete FT poukaz a kartičku pojišťovny.

Moderní bezbariérové prostředí.

Služby poskytujeme klientům všech zdravotních pojišťoven. Žádné registrační poplatky.

K fyzikální terapii přijímáme pacienty s FT poukazy na ošetření od obvodního nebo odborného lékaře

  • Poukazy je třeba uplatnit do 7 pracovních dnů od vystavení
  • Poskytujeme fyzikální terapii také nezletilým klientům – dle zákona o zdravotnických službách je terapie dětí poskytována pouze za přítomnosti rodiče
  • Jsme smluvním partnerem těchto zdravotních pojišťoven: Všeobecná zdravotní pojišťovna – 111, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra – 211, Vojenská zdravotní pojišťovna – 201, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna – 205, Oborová zdravotní pojišťovna – 207, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda – 209, Zdravotní pojišťovna Revírní bratrská pokladny – 213

Po ochrnutí způsobeném výhřezem ploténky a následné operaci jsem měl stálé bolesti a další problémy s tím způsobené. Lázně ani rehabilitace nepomohly a stav byl po nich ještě horší. Potom se mi podařilo dostat se sem a velice mě překvapil přístup. V podstatě poprvé se někdo zajímal o to, co mi vlastně je a jak mi pomoci. Pokud hledáte rehabilitaci, kde najdou příčinu, a naučí vás, jak si sám pomoci, je to rehabilitace přesně pro vás.

Roman Čudovský
recenze z Google

Příjemní a perfektní fyzioterapeuti, pořádají i cvičení, aby záda nebolely a fyzio jogu. Krásné nové středisko, bezbarierový přístup. Velice si procedury chválím a doporučuji středisko každému. Za mne mají jedničku s hvězdičkou.

Jana Landsmanová
recenze z Google

Mně a mé rodině v Nerudovce nespočetněkrát pomohli, ať už při řešení náhlých (blokace) či dlouhodobých pohybových problémů, anebo v rozvoji směrem k vyšším sportovním výkonům (dechová cvičení, dlouhodobé zlepšování pohybových vlastností).

Zdeněk Havran
recenze z Google

Perfektní individuální přístup po operaci menisku. Tříměsíční péče po všech stránkách neměla chybu. Výborná organizace a sympatický tým fyzioterapeutů.

Ondřej Volšík
recenze z Google

Při trailovém běhu jsem si silně podvrtnul kotník, následoval skoro týden o berlích, během kterého jsem už ale začal rehabilitovat. Následující týdny jsem kotník cvičil a posiloval a jsem vděčný, že jsem za necelé 4 týdny byl s to vyrazit na VHT dovolenou do Alp. Ve Fyziocentru jsme už dříve já i moje rodina řešili pohybové problémy a dysbalance, vždy k plné spokojenosti. Příjemné jednání, vysvětlení příčin problému a způsobu řešení, dobré výsledky. Pěkné moderní prostředí nového fyziocentra v Nerudovce. Doporučuji.

Pavel Trebichavský
recenze z Google

Dvakrát jsem využil služeb fyziocentra. Artroskopie kolene a akutní problémy se zády. V obou případech jsem se rychle zotavil a vrátil do normálu. Lidský, profesionální přístup.

Marek Urban
recenze z Google