465 320 465 (7:00 – 19:00)

Rozšiřujeme tým fyzioterapeutů

Očekáváme i dáváme hodně!

 • smlouvu na dobu neurčitou
 • 25 dní dovolené
 • 50 tisíc na vzdělávání
 • moderní pracoviště

Hledáme nové kolegy do fyzioterapeutického centra v Pardubicích

Firma jsou lidé a proto budujeme tým, který vyznává stejné hodnoty: otevřenost, důvěra, spolupráce, zodpovědnost, pozitivita. Chceme, abyste se u nás ve firmě dobře cítili.

Kvalita péče poskytované našim klientům je naše absolutní priorita. Proto maximálně podporujeme kontinuální odborný růst a vzdělávání celého týmu našich fyzioterapeutů.

Co můžete očekávat od nás:

 • odpovídající mzdu dle vaší zkušenosti, schopností a absolvovaných certifikovaných kurzů
 • práci na 6 hodinový pracovní úvazek, organizovaný střídavě dle vašich preferencí na ranní (7:00 – 13:00) a odpolední (13:00 – 19:00)
 • podporu vašeho odborného růstu a vzdělávání poskytnutím příspěvku až do výše 50 000 Kč ročně
 • 25 dní dovolené
 • placené volno na absolvování kurzů a školení
 • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Standardně nabízíme práci na 6 hodinový pracovní úvazek, ale rádi s vámi prodiskutujeme i možnosti úvazku zkráceného na 4 hodiny či prodlouženého na 7 či 8 hodin.

Co od vás očekáváme my:

 • chuť a vůli poskytovat našim klientům špičkovou péči
 • ochotu vzdělávat se a učit se nové metody
 • laskavý a empatický přístup ke klientům

Profesní podmínkou pro vykonávání práce fyzioterapeuta je VŠ/VOŠ vzdělání v oboru fyzioterapie. Certifikované kurzy pro výkony 21415 nebo 21221 výhodou.

Po ochrnutí způsobeném výhřezem ploténky a následné operaci jsem měl stálé bolesti a další problémy s tím způsobené. Lázně ani rehabilitace nepomohly a stav byl po nich ještě horší. Potom se mi podařilo dostat se sem a velice mě překvapil přístup. V podstatě poprvé se někdo zajímal o to, co mi vlastně je a jak mi pomoci. Pokud hledáte rehabilitaci, kde najdou příčinu, a naučí vás, jak si sám pomoci, je to rehabilitace přesně pro vás.

Roman Čudovský 
recenze z Google

Příjemní a perfektní fyzioterapeuti, pořádají i cvičení, aby záda nebolely a fyzio jogu. Krásné nové středisko, bezbarierový přístup. Velice si procedury chválím a doporučuji středisko každému. Za mne mají jedničku s hvězdičkou.

Jana Landsmanová
recenze z Google

S Radkem Baťou jsem jako aktivní sportovec začal spolupracovat již více než před 10 lety. Posun, který za tu dobu učinil, je úžasný. Z malé ordinace dokázali společně s manželkou vybudovat nádhernou fyzio kliniku s výbornými možnostmi na "servis" tělesných schránek. Mně a mé rodině nespočetněkrát pomohli, ať už při řešení náhlých (blokace) či dlouhodobých pohybových problémů, anebo v rozvoji směrem k vyšším sportovním výkonům (dechová cvičení, dlouhodobé zlepšování pohybových vlastností).

Zdeněk Havran 
recenze z Google

Perfektní individuální přístup po operaci menisku. Tříměsíční péče po všech stránkách neměla chybu. Výborná organizace a sympatický tým fyzioterapeutů.

Ondřej Volšík 
recenze z Google

Při trailovém běhu jsem si silně podvrtnul kotník, následoval skoro týden o berlích, během kterého jsem už ale začal rehabilitovat podle doporučení pana Bati. Následující týdny jsem kotník pod vedením obou manželů Baťových cvičil a posiloval a jsem jim vděčný, že jsem za necelé 4 týdny byl s to vyrazit na VHT dovolenou do Alp. S Baťovými jsme už dříve já i moje rodina řešili pohybové problémy a dysbalance, vždy k plné spokojenosti. Příjemné jednání, vysvětlení příčin problému a způsobu řešení, dobré výsledky. Pěkné moderní prostředí nového fyziocentra v Nerudovce. Doporučuji.

Pavel Trebichavský 
recenze z Google

Dvakrát jsem využil služeb fyziocentra. Artroskopie kolene a akutní problémy se zády. V obou případech jsem se rychle zotavil a vrátil do normálu. Lidský, profesionální přístup.

Marek Urban 
recenze z Google

Chcete se k nám přidat nebo jen na něco zeptat?