OBJEDNAT ONLINE | 468 006 800 (7:00 – 15:30)

Fyziojóga pro záda bez bolesti

 • vhodné pro muže i ženy
 • malá skupinka 5-10 osob
 • moderně vybavený cvičební sál

Objednejte se na tel. 465 320 465

Fyziojóga je moderní cvičení, které vzniklo vyváženou kombinací jógy a rehabilitačního cvičení. Díky fyzioterapeutickým technikám a jógovým pozicím je účinné na mnoho svalových nerovnováh. Zaměřuje se na protažení, celkovou stabilizaci a zpevnění těla. Kurz je vedený pod dohledem zkušeného fyzioterapeuta.

Komu fyziojóga pomůže

Fyziojóga je ideálním cvičením pro všechny, kteří mají během dne málo pohybu nebo problémy se zády (bolesti krční páteře, hlavy, ramen, bolesti hrudní páteře, bederní páteře). Velmi vhodné je pro klienty, kteří mají sedavé zaměstnání a potřebují se protáhnout.

A pokud se jen chcete udržet v rovnováze nebo prohloubit své pohybové možnosti, přijďte také.

Fyziojóga je pomalé cvičení, které klade největší důraz na správné provedení daných cviků. Jednotlivé pozice se střídají pomalu. Proto tento druh cvičení vyhovuje i naprostým začátečníkům, seniorům i osobám se sníženou pohyblivostí.

Co vás čeká na lekci fyziojógy – pomalé protahování a harmonizace těla

 • každá lekce je tvořena sestavou cviků pro uvolnění páteře i kloubů končetin, které vycházejí z tradičních jógových pozic
 • protáhneme a posílíme svaly celého těla
 • naučíme vás lépe vnímat vaše tělo a pohyb
 • relaxace pro celkové uvolnění těla a zklidnění mysli
 • postupně budete zlepšovat své držení těla a současně kvalitu dýchání

Ze cvičení si odnesete také tipy, jak se vyhnout přetěžování těla při běžných denních činnostech jako je jízda autem, nebo sezení u počítače. Cvičit můžete prakticky kdykoliv a kdekoliv, jen musíte vědět jak.

Cvičení je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií.

Kolik to stojí

 • 2970 – 3300 Kč za pololetí (září – leden) v závislosti na typu kurzu
 • Celkem vás čeká 18 – 20 lekcí
 • Začínáme v týdnu od 2. 9. 2018
 • Poslední lekce bude v týdnu do 31. 1. 2020

Kdo vede kurzy fyziojógy

Lekce fyziojógy vede fyzioterapeutka Simona Kalinová, DiS., která je zároveň cvičitelkou jógy, věnuje se jí více než 10 let.

Najděte si čas, který vám vyhovuje a přijďte si zacvičit

 • cvičení probíhá vždy v malé skupince 5–10 osob (podle druhu kurzu, podle závažnosti)
 • fyzioterapeut dbá na správné výchozí postavení vašeho těla a koriguje správnost provedeného pohybu
 • individuální přístup k dětem, k seniorům i aktivním sportovcům
 • každá skupina má upravený program podle potřeb a možností aktuálních účastníků
 • moderně vybavená tělocvična
 • komfortně vybavené šatny a sprchy

Po ochrnutí způsobeném výhřezem ploténky a následné operaci jsem měl stálé bolesti a další problémy s tím způsobené. Lázně ani rehabilitace nepomohly a stav byl po nich ještě horší. Potom se mi podařilo dostat se sem a velice mě překvapil přístup. V podstatě poprvé se někdo zajímal o to, co mi vlastně je a jak mi pomoci. Pokud hledáte rehabilitaci, kde najdou příčinu, a naučí vás, jak si sám pomoci, je to rehabilitace přesně pro vás.

Roman Čudovský 
recenze z Google

Příjemní a perfektní fyzioterapeuti, pořádají i cvičení, aby záda nebolely a fyzio jogu. Krásné nové středisko, bezbarierový přístup. Velice si procedury chválím a doporučuji středisko každému. Za mne mají jedničku s hvězdičkou.

Jana Landsmanová
recenze z Google

S Radkem Baťou jsem jako aktivní sportovec začal spolupracovat již více než před 10 lety. Posun, který za tu dobu učinil, je úžasný. Z malé ordinace dokázali společně s manželkou vybudovat nádhernou fyzio kliniku s výbornými možnostmi na "servis" tělesných schránek. Mně a mé rodině nespočetněkrát pomohli, ať už při řešení náhlých (blokace) či dlouhodobých pohybových problémů, anebo v rozvoji směrem k vyšším sportovním výkonům (dechová cvičení, dlouhodobé zlepšování pohybových vlastností).

Zdeněk Havran 
recenze z Google

Perfektní individuální přístup po operaci menisku. Tříměsíční péče po všech stránkách neměla chybu. Výborná organizace a sympatický tým fyzioterapeutů.

Ondřej Volšík 
recenze z Google

Při trailovém běhu jsem si silně podvrtnul kotník, následoval skoro týden o berlích, během kterého jsem už ale začal rehabilitovat podle doporučení pana Bati. Následující týdny jsem kotník pod vedením obou manželů Baťových cvičil a posiloval a jsem jim vděčný, že jsem za necelé 4 týdny byl s to vyrazit na VHT dovolenou do Alp. S Baťovými jsme už dříve já i moje rodina řešili pohybové problémy a dysbalance, vždy k plné spokojenosti. Příjemné jednání, vysvětlení příčin problému a způsobu řešení, dobré výsledky. Pěkné moderní prostředí nového fyziocentra v Nerudovce. Doporučuji.

Pavel Trebichavský 
recenze z Google

Dvakrát jsem využil služeb fyziocentra. Artroskopie kolene a akutní problémy se zády. V obou případech jsem se rychle zotavil a vrátil do normálu. Lidský, profesionální přístup.

Marek Urban 
recenze z Google

Přijďte si k nám zacvičit