OBJEDNAT ONLINE | 468 006 800 (7:00 – 15:30)

Cvičení Zdravá záda

 • vhodné pro muže i ženy
 • malá skupinka 5-10 osob
 • moderně vybavený cvičební sál

Objednejte se na tel. 465 320 465

Cvičení pro Zdravá záda je určené hlavně pro lidi s dlouhodobými obtížemi v oblasti páteře. Kombinujeme různé fyzioterapeutické metody a zaměřujeme se na celkové procvičení klíčových oblastí páteře a kloubů. Cvičení vede k postupnému uvolnění, zlepšení pohyblivosti a posílení oslabených svalů.

Komu cvičení Zdravá záda pomůže

Cvičení s pomocí fyzioterapeuta je pro všechny, kdo již mají problémy se zády (bolesti hlavy, krční, hrudní a bederní páteře, ramen a kyčlí). Velmi vhodné je také jako prevence pro klienty se sedavým zaměstnáním, jednostrannou fyzickou zátěží nebo po fyzioterapii jako dokončení léčebného procesu.

Co vás čeká na lekci zdravých zad

 • cviky zaměřené na zlepšení pohyblivosti páteře, ramen a kyčlí
 • posílení svalového korzetu, které je další podmínkou bezbolestného pohybu
 • cvičení přizpůsobené vašim pohybovým možnostem
 • při tomto skupinovém cvičení kombinujeme více fyzioterapeutických technik a využíváme Flowin, Bosu, SM systém, TRX

Ze cvičení si odnesete také tipy, jak se vyhnout přetěžování těla při běžných denních činnostech jako je chůze, zvedání břemen, jízda autem nebo sezení u počítače. Tato úprava chybných pohybových návyků běžného života je základním kamenem úspěšné léčby. Cvičit můžete prakticky kdykoliv a kdekoliv, jen musíte vědět jak.

Cvičení je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií.

Kolik to stojí

 • 3300 Kč za pololetí (září – leden)
 • Celkem vás čeká 20 lekcí
 • Začínáme v týdnu od 2. 9. 2019
 • Poslední lekce bude v týdnu do 31. 1. 2020

Kdo vede kurzy zdravých zad

Bc. Markéta Žďárková

Najděte si čas, který vám vyhovuje a přijďte si zacvičit

 • cvičení probíhá vždy v malé skupince 5–10 osob (podle druhu kurzu, podle závažnosti)
 • fyzioterapeut dbá na správné výchozí postavení vašeho těla a koriguje správnost provedeného pohybu
 • individuální přístup k dětem, k seniorům i aktivním sportovcům
 • každá skupina má upravený program podle potřeb a možností aktuálních účastníků
 • moderně vybavená tělocvična
 • komfortně vybavené šatny a sprchy

Po ochrnutí způsobeném výhřezem ploténky a následné operaci jsem měl stálé bolesti a další problémy s tím způsobené. Lázně ani rehabilitace nepomohly a stav byl po nich ještě horší. Potom se mi podařilo dostat se sem a velice mě překvapil přístup. V podstatě poprvé se někdo zajímal o to, co mi vlastně je a jak mi pomoci. Pokud hledáte rehabilitaci, kde najdou příčinu, a naučí vás, jak si sám pomoci, je to rehabilitace přesně pro vás.

Roman Čudovský 
recenze z Google

Příjemní a perfektní fyzioterapeuti, pořádají i cvičení, aby záda nebolely a fyzio jogu. Krásné nové středisko, bezbarierový přístup. Velice si procedury chválím a doporučuji středisko každému. Za mne mají jedničku s hvězdičkou.

Jana Landsmanová
recenze z Google

S Radkem Baťou jsem jako aktivní sportovec začal spolupracovat již více než před 10 lety. Posun, který za tu dobu učinil, je úžasný. Z malé ordinace dokázali společně s manželkou vybudovat nádhernou fyzio kliniku s výbornými možnostmi na "servis" tělesných schránek. Mně a mé rodině nespočetněkrát pomohli, ať už při řešení náhlých (blokace) či dlouhodobých pohybových problémů, anebo v rozvoji směrem k vyšším sportovním výkonům (dechová cvičení, dlouhodobé zlepšování pohybových vlastností).

Zdeněk Havran 
recenze z Google

Perfektní individuální přístup po operaci menisku. Tříměsíční péče po všech stránkách neměla chybu. Výborná organizace a sympatický tým fyzioterapeutů.

Ondřej Volšík 
recenze z Google

Při trailovém běhu jsem si silně podvrtnul kotník, následoval skoro týden o berlích, během kterého jsem už ale začal rehabilitovat podle doporučení pana Bati. Následující týdny jsem kotník pod vedením obou manželů Baťových cvičil a posiloval a jsem jim vděčný, že jsem za necelé 4 týdny byl s to vyrazit na VHT dovolenou do Alp. S Baťovými jsme už dříve já i moje rodina řešili pohybové problémy a dysbalance, vždy k plné spokojenosti. Příjemné jednání, vysvětlení příčin problému a způsobu řešení, dobré výsledky. Pěkné moderní prostředí nového fyziocentra v Nerudovce. Doporučuji.

Pavel Trebichavský 
recenze z Google

Dvakrát jsem využil služeb fyziocentra. Artroskopie kolene a akutní problémy se zády. V obou případech jsem se rychle zotavil a vrátil do normálu. Lidský, profesionální přístup.

Marek Urban 
recenze z Google

Přijďte si k nám zacvičit