465 320 465 (7:00 – 19:00)

Služby a ceny pro samoplátce

Pokud mají Vaše obtíže původ v pohybovém aparátu, můžeme vám pomoci najít řešení.

Objednejte se na terapii

Zajišťujeme fyzioterapeutickou péči pro klienty, kteří nemají možnost nebo zájem řešit své problémy v oblasti pohybového aparátu formou úhrady od zdravotní pojišťovny.

  • Při akutních obtížích je vhodné, pro zkrácení doby léčby, zahájit terapii co nejdříve. Nedochází k fixaci náhradních pohybových stereotypů a tím je výrazně urychlen návrat k plnému zdraví.
  • chronických obtíží můžeme pravidelnou terapií dosáhnout postupného zlepšení, v těžších případech může být cílem i zastavení zhoršování obtíží a udržení stávajícího stavu.
  • U malých dětí lze pomocí terapie na základě včasné diagnostiky odstranit obtíže vzniklé odchylkou ve vývoji. U starších dětí terapie pomáhá odstranit špatné pohybové návyky, díky čemuž předcházíme vzniku obtíží v dospělosti.
  • Sportovcům terapie pomáhá zvýšit výkonnost a omezit riziko úrazů, které vznikají přetěžováním nejčastěji používaných tělesných partií.

V terapii postupujeme dle platného poukazu na ošetření od lékaře a dle kineziologického vyšetření.

Ceny našich služeb

Fyzioterapie – délka terapie 30 minut

Počet terapiíCenaCena za 1 terapiiUšetříte
1 návštěva450 Kč450 Kč0 Kč
3 návštěvy1 275 Kč425 Kč75 Kč
5 návštěv2 000 Kč400 Kč250 Kč

Fyzioterapie – délka terapie 60 minut

Počet terapiíCenaCena za 1 terapiiUšetříte
1 návštěva850 Kč850 Kč0 Kč
3 návštěvy2 400 Kč800 Kč150 Kč
5 návštěv3 750 Kč750 Kč500 Kč

Počet návštěv si zvolíte individuálně po konzultaci s vaším fyzioterapeutem. Při akutních obtížích vám postačí pouze 1 – 2 návštěvy. Pokud máte bolesti dlouhodobě, zvolíme počet návštěv podle závažnosti vašeho problému.

Další služby

Typ ošetřeníCena
Kinesiotaping – poplatek za návštěvu200 Kč
Kinesiotaping – poplatek za 10 cm spotřebovaného tejpu10 Kč
Zpráva o průběhu a poskytnutí zdravotní péče200 Kč

Potřebujete akutní pomoc? Snažíme se zajistit vám ošetření v den, kdy se nám ozvete. Pokud máme kapacitu naplněnou, ošetříme vás následující den.

Co vás bolí? Máte nějaké pohybové omezení?

Vyberte část těla, která vás zajímá:

Rameno

Hrudní páteř

Kotník

Koleno

Kyčel

Zápěstí

Loket

Krční páteř

Bederní páteř

Koleno zezadu

Kotník zezadu

Kyčel

Naše práce nás baví a chceme našim klientům pomoci v řešení jejich obtíží. Proto je pro nás důležité, co klient od terapie očekává a jaké jsou jeho možnosti.

Na konci každé správně vedené terapie jsou klient i fyzioterapeut spokojeni.

Radek Baťa
ředitel zdravotnického zařízení

Po ochrnutí způsobeném výhřezem ploténky a následné operaci jsem měl stálé bolesti a další problémy s tím způsobené. Lázně ani rehabilitace nepomohly a stav byl po nich ještě horší. Potom se mi podařilo dostat se sem a velice mě překvapil přístup. V podstatě poprvé se někdo zajímal o to, co mi vlastně je a jak mi pomoci. Pokud hledáte rehabilitaci, kde najdou příčinu, a naučí vás, jak si sám pomoci, je to rehabilitace přesně pro vás.

Roman Čudovský 
recenze z Google

Příjemní a perfektní fyzioterapeuti, pořádají i cvičení, aby záda nebolely a fyzio jogu. Krásné nové středisko, bezbarierový přístup. Velice si procedury chválím a doporučuji středisko každému. Za mne mají jedničku s hvězdičkou.

Jana Landsmanová
recenze z Google

S Radkem Baťou jsem jako aktivní sportovec začal spolupracovat již více než před 10 lety. Posun, který za tu dobu učinil, je úžasný. Z malé ordinace dokázali společně s manželkou vybudovat nádhernou fyzio kliniku s výbornými možnostmi na "servis" tělesných schránek. Mně a mé rodině nespočetněkrát pomohli, ať už při řešení náhlých (blokace) či dlouhodobých pohybových problémů, anebo v rozvoji směrem k vyšším sportovním výkonům (dechová cvičení, dlouhodobé zlepšování pohybových vlastností).

Zdeněk Havran 
recenze z Google

Perfektní individuální přístup po operaci menisku. Tříměsíční péče po všech stránkách neměla chybu. Výborná organizace a sympatický tým fyzioterapeutů.

Ondřej Volšík 
recenze z Google

Při trailovém běhu jsem si silně podvrtnul kotník, následoval skoro týden o berlích, během kterého jsem už ale začal rehabilitovat podle doporučení pana Bati. Následující týdny jsem kotník pod vedením obou manželů Baťových cvičil a posiloval a jsem jim vděčný, že jsem za necelé 4 týdny byl s to vyrazit na VHT dovolenou do Alp. S Baťovými jsme už dříve já i moje rodina řešili pohybové problémy a dysbalance, vždy k plné spokojenosti. Příjemné jednání, vysvětlení příčin problému a způsobu řešení, dobré výsledky. Pěkné moderní prostředí nového fyziocentra v Nerudovce. Doporučuji.

Pavel Trebichavský 
recenze z Google

Dvakrát jsem využil služeb fyziocentra. Artroskopie kolene a akutní problémy se zády. V obou případech jsem se rychle zotavil a vrátil do normálu. Lidský, profesionální přístup.

Marek Urban 
recenze z Google

Máte zájem o léčení u našich fyzioterapeutů?

Kontaktujte nás