OBJEDNAT ONLINE | 468 006 800 (7:00 – 15:30)

Služby a ceny pro samoplátce

Pokud mají Vaše obtíže původ v pohybovém aparátu, můžeme vám pomoci najít řešení.

Objednejte se na terapii

Zajišťujeme fyzioterapeutickou péči pro klienty, kteří nemají možnost nebo zájem řešit své problémy v oblasti pohybového aparátu formou úhrady od zdravotní pojišťovny.

  • Při akutních obtížích je vhodné, pro zkrácení doby léčby, zahájit terapii co nejdříve. Nedochází k fixaci náhradních pohybových stereotypů a tím je výrazně urychlen návrat k plnému zdraví.
  • chronických obtíží můžeme pravidelnou terapií dosáhnout postupného zlepšení, v těžších případech může být cílem i zastavení zhoršování obtíží a udržení stávajícího stavu.
  • U malých dětí lze pomocí terapie na základě včasné diagnostiky odstranit obtíže vzniklé odchylkou ve vývoji. U starších dětí terapie pomáhá odstranit špatné pohybové návyky, díky čemuž předcházíme vzniku obtíží v dospělosti.
  • Sportovcům terapie pomáhá zvýšit výkonnost a omezit riziko úrazů, které vznikají přetěžováním nejčastěji používaných tělesných partií.

V terapii postupujeme dle platného poukazu na ošetření od lékaře a dle kineziologického vyšetření.

Ceny našich služeb

Fyzioterapie, cvičení, konzultace

SlužbaCena za 1 terapii
Terapie 30 minut500 Kč
Vstupní terapie1000 Kč

Počet návštěv si zvolíte individuálně po konzultaci s vaším fyzioterapeutem. Při akutních obtížích vám postačí pouze 1 – 2 návštěvy. Pokud máte bolesti dlouhodobě, zvolíme počet návštěv podle závažnosti vašeho problému.

*) Délka terapie obsahuje dobu nutnou pro vyšetření a terapii, ale i čas pro odložení/oblečení oděvu a zápis zdravotní dokumentace do počítače. (Příklad: v případě 30-ti minutové terapie je čistá délka práce terapeuta s klientem max. 25 min.)

Další služby

Typ ošetřeníCena
Kinesiotaping – poplatek za návštěvu200 Kč
Kinesiotaping – poplatek za 10 cm spotřebovaného tejpu10 Kč
Zpráva o průběhu a poskytnutí zdravotní péče (úrazové pojištění)500 Kč

Potřebujete akutní pomoc? Zavolejte nám. Stává se, že se některý z našich klientů v týdnu omluví a my vás operativně můžeme zařadit na jeho místo.

Co vás bolí? Máte nějaké pohybové omezení?

Vyberte část těla, která vás zajímá

Rameno

Hrudní páteř

Kotník

Koleno

Kyčel

Zápěstí

Loket

Krční páteř

Bederní páteř

Koleno zezadu

Kotník zezadu

Kyčel

Naše práce nás baví a chceme našim klientům pomoci v řešení jejich obtíží. Proto je pro nás důležité, co klient od terapie očekává a jaké jsou jeho možnosti.

Na konci každé správně vedené terapie jsou klient i fyzioterapeut spokojeni.

Radek Baťa
ředitel zdravotnického zařízení

Po ochrnutí způsobeném výhřezem ploténky a následné operaci jsem měl stálé bolesti a další problémy s tím způsobené. Lázně ani rehabilitace nepomohly a stav byl po nich ještě horší. Potom se mi podařilo dostat se sem a velice mě překvapil přístup. V podstatě poprvé se někdo zajímal o to, co mi vlastně je a jak mi pomoci. Pokud hledáte rehabilitaci, kde najdou příčinu, a naučí vás, jak si sám pomoci, je to rehabilitace přesně pro vás.

Roman Čudovský 
recenze z Google

Příjemní a perfektní fyzioterapeuti, pořádají i cvičení, aby záda nebolely a fyzio jogu. Krásné nové středisko, bezbarierový přístup. Velice si procedury chválím a doporučuji středisko každému. Za mne mají jedničku s hvězdičkou.

Jana Landsmanová
recenze z Google

S Radkem Baťou jsem jako aktivní sportovec začal spolupracovat již více než před 10 lety. Posun, který za tu dobu učinil, je úžasný. Z malé ordinace dokázali společně s manželkou vybudovat nádhernou fyzio kliniku s výbornými možnostmi na "servis" tělesných schránek. Mně a mé rodině nespočetněkrát pomohli, ať už při řešení náhlých (blokace) či dlouhodobých pohybových problémů, anebo v rozvoji směrem k vyšším sportovním výkonům (dechová cvičení, dlouhodobé zlepšování pohybových vlastností).

Zdeněk Havran 
recenze z Google

Perfektní individuální přístup po operaci menisku. Tříměsíční péče po všech stránkách neměla chybu. Výborná organizace a sympatický tým fyzioterapeutů.

Ondřej Volšík 
recenze z Google

Při trailovém běhu jsem si silně podvrtnul kotník, následoval skoro týden o berlích, během kterého jsem už ale začal rehabilitovat podle doporučení pana Bati. Následující týdny jsem kotník pod vedením obou manželů Baťových cvičil a posiloval a jsem jim vděčný, že jsem za necelé 4 týdny byl s to vyrazit na VHT dovolenou do Alp. S Baťovými jsme už dříve já i moje rodina řešili pohybové problémy a dysbalance, vždy k plné spokojenosti. Příjemné jednání, vysvětlení příčin problému a způsobu řešení, dobré výsledky. Pěkné moderní prostředí nového fyziocentra v Nerudovce. Doporučuji.

Pavel Trebichavský 
recenze z Google

Dvakrát jsem využil služeb fyziocentra. Artroskopie kolene a akutní problémy se zády. V obou případech jsem se rychle zotavil a vrátil do normálu. Lidský, profesionální přístup.

Marek Urban 
recenze z Google

Máte zájem o léčení u našich fyzioterapeutů?

Kontaktujte nás