OBJEDNAT ONLINE | 468 006 800 (7:00 – 15:30)

Individuální rehabilitace hrazená zdravotní pojišťovnou

Pokud mají Vaše obtíže původ v pohybovém aparátu, můžeme vám pomoci najít řešení.

Objednejte se na terapii

Zajišťujeme ambulantní léčebnou rehabilitaci dle indikace lékaře, která je plně hrazená vaší zdravotní pojišťovnou. K terapii přijímáme pacienty s FT poukazy na ošetření, které je třeba uplatnit do 7 dnů od vystavení lékařem.
 • Objednáváme nejraději elektronicky. Vyfoťte poukaz FT mobilem a pošlete jej na e-mail recepce@fyziocentrum.cz nebo přes jednoduchý formulář na stránce Objednávka fyzioterapie / rehabilitace. Poté se s vámi telefonicky spojíme a dohodneme termíny. Nezapomeňte s sebou přinést FT poukaz na ošetření, případně zdravotní dokumentaci vztahující se k vašemu problému a popis zobrazovacího vyšetření (RTG, MR, CT).

 • Na terapii Vás objednáme na konkrétní datum a čas.

 • Pokud se na terapii nemůžete dostavit, informujte nás telefonicky nebo emailem nejpozději 24 hodin před terapií. Váš uvolněný termín nabídneme jinému klientovi a zároveň vám můžeme nabídnout uvolněné termíny jiných klientů.

 • Nahrazujeme pouze včas omluvené terapie. Pokud se pacient dvakrát neomluví a nedostaví, bude vyřazen z terapie a jeho termíny budou nabídnuty dalším pacientům.

Poskytujeme fyzioterapii také nezletilým klientům – dle zákona o zdravotnických službách je terapie dětí poskytována pouze za přítomnosti rodiče.

Jsme smluvním partnerem těchto zdravotních pojišťoven

 • Všeobecná zdravotní pojišťovna – 111
 • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra – 211
 • Vojenská zdravotní pojišťovna – 201
 • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna – 205
 • Oborová zdravotní pojišťovna – 207
 • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda – 209
 • Zdravotní pojišťovna Revírní bratrská pokladny – 213

Co vás bolí? Máte nějaké pohybové omezení?

Vyberte část těla, která vás zajímá

Rameno

Hrudní páteř

Kotník

Koleno

Kyčel

Zápěstí

Loket

Krční páteř

Bederní páteř

Koleno zezadu

Kotník zezadu

Kyčel

Co můžete očekávat?

 • na prvním setkání provedeme komplexní diagnostiku vašeho pohybového aparátu
 • vytvoříme terapii na míru vaší bolesti a pohybovým omezením
 • systematicky povedeme terapii ke zlepšení vašeho stavu
Práce s dětmi mě naučila, že dítěti musím naslouchat. Pokud mi nerozumí, hledám jiné možnosti, kterými mu informaci předám tak, aby pro něj byla srozumitelná. Stejně tak to platí i pro dospělé.

Terapie musí být přesně cílená a srozumitelná pro klienta, pak je efektivní. Najít správný směr je to největší umění.

Ilona Baťová
vedoucí fyzioterapeut

Po ochrnutí způsobeném výhřezem ploténky a následné operaci jsem měl stálé bolesti a další problémy s tím způsobené. Lázně ani rehabilitace nepomohly a stav byl po nich ještě horší. Potom se mi podařilo dostat se sem a velice mě překvapil přístup. V podstatě poprvé se někdo zajímal o to, co mi vlastně je a jak mi pomoci. Pokud hledáte rehabilitaci, kde najdou příčinu, a naučí vás, jak si sám pomoci, je to rehabilitace přesně pro vás.

Roman Čudovský 
recenze z Google

Příjemní a perfektní fyzioterapeuti, pořádají i cvičení, aby záda nebolely a fyzio jogu. Krásné nové středisko, bezbarierový přístup. Velice si procedury chválím a doporučuji středisko každému. Za mne mají jedničku s hvězdičkou.

Jana Landsmanová
recenze z Google

S Radkem Baťou jsem jako aktivní sportovec začal spolupracovat již více než před 10 lety. Posun, který za tu dobu učinil, je úžasný. Z malé ordinace dokázali společně s manželkou vybudovat nádhernou fyzio kliniku s výbornými možnostmi na "servis" tělesných schránek. Mně a mé rodině nespočetněkrát pomohli, ať už při řešení náhlých (blokace) či dlouhodobých pohybových problémů, anebo v rozvoji směrem k vyšším sportovním výkonům (dechová cvičení, dlouhodobé zlepšování pohybových vlastností).

Zdeněk Havran 
recenze z Google

Perfektní individuální přístup po operaci menisku. Tříměsíční péče po všech stránkách neměla chybu. Výborná organizace a sympatický tým fyzioterapeutů.

Ondřej Volšík 
recenze z Google

Při trailovém běhu jsem si silně podvrtnul kotník, následoval skoro týden o berlích, během kterého jsem už ale začal rehabilitovat podle doporučení pana Bati. Následující týdny jsem kotník pod vedením obou manželů Baťových cvičil a posiloval a jsem jim vděčný, že jsem za necelé 4 týdny byl s to vyrazit na VHT dovolenou do Alp. S Baťovými jsme už dříve já i moje rodina řešili pohybové problémy a dysbalance, vždy k plné spokojenosti. Příjemné jednání, vysvětlení příčin problému a způsobu řešení, dobré výsledky. Pěkné moderní prostředí nového fyziocentra v Nerudovce. Doporučuji.

Pavel Trebichavský 
recenze z Google

Dvakrát jsem využil služeb fyziocentra. Artroskopie kolene a akutní problémy se zády. V obou případech jsem se rychle zotavil a vrátil do normálu. Lidský, profesionální přístup.

Marek Urban 
recenze z Google

Máte zájem o fyzioterapii?

Kontaktujte nás