Rehabilitace hrazená zdravotní pojišťovnou

Praha | Pardubice | Hradec Králové

Máte poukaz na rehabilitaci? Jste správně. Zajišťujeme ambulantní léčebnou rehabilitaci dle indikace lékaře, která je plně hrazená vaší zdravotní pojišťovnou. K terapii přijímáme pacienty s FT poukazy na ošetření, které je třeba uplatnit do 7 dnů od vystavení lékařem. Poukazy přijímáme i elektronicky.

Jsme smluvním partnerem těchto zdravotních pojišťoven

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna – 111
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra – 211
  • Vojenská zdravotní pojišťovna – 201
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna – 205
  • Oborová zdravotní pojišťovna – 207
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda – 209
  • Zdravotní pojišťovna Revírní bratrská pokladny – 213

Rehabilitaci vám může předepsat i rehabilitační lékař

Po ochrnutí způsobeném výhřezem ploténky a následné operaci jsem měl stálé bolesti a další problémy s tím způsobené. Lázně ani rehabilitace nepomohly a stav byl po nich ještě horší. Potom se mi podařilo dostat se sem a velice mě překvapil přístup. V podstatě poprvé se někdo zajímal o to, co mi vlastně je a jak mi pomoci. Pokud hledáte rehabilitaci, kde najdou příčinu, a naučí vás, jak si sám pomoci, je to rehabilitace přesně pro vás.

Roman Čudovský
recenze z Google

Příjemní a perfektní fyzioterapeuti, pořádají i cvičení, aby záda nebolely a fyzio jogu. Krásné nové středisko, bezbarierový přístup. Velice si procedury chválím a doporučuji středisko každému. Za mne mají jedničku s hvězdičkou.

Jana Landsmanová
recenze z Google

Mně a mé rodině v Nerudovce nespočetněkrát pomohli, ať už při řešení náhlých (blokace) či dlouhodobých pohybových problémů, anebo v rozvoji směrem k vyšším sportovním výkonům (dechová cvičení, dlouhodobé zlepšování pohybových vlastností).

Zdeněk Havran
recenze z Google

Perfektní individuální přístup po operaci menisku. Tříměsíční péče po všech stránkách neměla chybu. Výborná organizace a sympatický tým fyzioterapeutů.

Ondřej Volšík
recenze z Google

Při trailovém běhu jsem si silně podvrtnul kotník, následoval skoro týden o berlích, během kterého jsem už ale začal rehabilitovat. Následující týdny jsem kotník cvičil a posiloval a jsem vděčný, že jsem za necelé 4 týdny byl s to vyrazit na VHT dovolenou do Alp. Ve Fyziocentru jsme už dříve já i moje rodina řešili pohybové problémy a dysbalance, vždy k plné spokojenosti. Příjemné jednání, vysvětlení příčin problému a způsobu řešení, dobré výsledky. Pěkné moderní prostředí nového fyziocentra v Nerudovce. Doporučuji.

Pavel Trebichavský
recenze z Google

Dvakrát jsem využil služeb fyziocentra. Artroskopie kolene a akutní problémy se zády. V obou případech jsem se rychle zotavil a vrátil do normálu. Lidský, profesionální přístup.

Marek Urban
recenze z Google