465 320 465 (7:00 – 19:00)

Individuální rehabilitace hrazená zdravotní pojišťovnou

Pokud mají Vaše obtíže původ v pohybovém aparátu, můžeme vám pomoci najít řešení.

Objednejte se na terapii

Zajišťujeme ambulantní léčebnou rehabilitaci dle indikace lékaře, která je plně hrazená vaší zdravotní pojišťovnou. K terapii přijímáme pacienty s FT poukazy na ošetření, které je třeba uplatnit do 7 dnů od vystavení lékařem.

 • Objednáváme pouze osobně každý pracovní den od 7:00 do 19:00, nezapomeňte s sebou přinést FT poukaz na ošetření, případně zdravotní dokumentaci vztahující se k vašemu problému a popis zobrazovacího vyšetření (RTG, MR, CT).

 • Na terapii Vás objednáme na konkrétní datum a čas.

 • Pokud se na terapii nemůžete dostavit, informujte nás telefonicky nebo emailem nejpozději 24 hodin před terapií. Váš uvolněný termín nabídneme jinému klientovi a zároveň vám můžeme nabídnout uvolněné termíny jiných klientů.

 • Nahrazujeme pouze včas omluvené terapie. Pokud se pacient dvakrát neomluví a nedostaví, bude vyřazen z terapie a jeho termíny budou nabídnuty dalším pacientům.

Poskytujeme fyzioterapii také nezletilým klientům – dle zákona o zdravotnických službách je terapie dětí poskytována pouze za přítomnosti rodiče.

Jsme smluvním partnerem těchto zdravotních pojišťoven

 • Všeobecná zdravotní pojišťovna – 111
 • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra – 211
 • Vojenská zdravotní pojišťovna – 201
 • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna – 205
 • Oborová zdravotní pojišťovna – 207
 • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda – 209
 • Zdravotní pojišťovna Revírní bratrská pokladny – 213

Co vás bolí? Máte nějaké pohybové omezení?

Vyberte část těla, která vás zajímá:

Rameno

Hrudní páteř

Kotník

Koleno

Kyčel

Zápěstí

Loket

Krční páteř

Bederní páteř

Koleno zezadu

Kotník zezadu

Kyčel

Co můžete očekávat?

 • na prvním setkání provedeme komplexní diagnostiku vašeho pohybového aparátu
 • vytvoříme terapii na míru vaší bolesti a pohybovým omezením
 • systematicky povedeme terapii ke zlepšení vašeho stavu

Práce s dětmi mě naučila, že dítěti musím naslouchat. Pokud mi nerozumí, hledám jiné možnosti, kterými mu informaci předám tak, aby pro něj byla srozumitelná. Stejně tak to platí i pro dospělé.

Terapie musí být přesně cílená a srozumitelná pro klienta, pak je efektivní. Najít správný směr je to největší umění.

Ilona Baťová
vedoucí fyzioterapeut

Po ochrnutí způsobeném výhřezem ploténky a následné operaci jsem měl stálé bolesti a další problémy s tím způsobené. Lázně ani rehabilitace nepomohly a stav byl po nich ještě horší. Potom se mi podařilo dostat se sem a velice mě překvapil přístup. V podstatě poprvé se někdo zajímal o to, co mi vlastně je a jak mi pomoci. Pokud hledáte rehabilitaci, kde najdou příčinu, a naučí vás, jak si sám pomoci, je to rehabilitace přesně pro vás.

Roman Čudovský 
recenze z Google

Příjemní a perfektní fyzioterapeuti, pořádají i cvičení, aby záda nebolely a fyzio jogu. Krásné nové středisko, bezbarierový přístup. Velice si procedury chválím a doporučuji středisko každému. Za mne mají jedničku s hvězdičkou.

Jana Landsmanová
recenze z Google

S Radkem Baťou jsem jako aktivní sportovec začal spolupracovat již více než před 10 lety. Posun, který za tu dobu učinil, je úžasný. Z malé ordinace dokázali společně s manželkou vybudovat nádhernou fyzio kliniku s výbornými možnostmi na "servis" tělesných schránek. Mně a mé rodině nespočetněkrát pomohli, ať už při řešení náhlých (blokace) či dlouhodobých pohybových problémů, anebo v rozvoji směrem k vyšším sportovním výkonům (dechová cvičení, dlouhodobé zlepšování pohybových vlastností).

Zdeněk Havran 
recenze z Google

Perfektní individuální přístup po operaci menisku. Tříměsíční péče po všech stránkách neměla chybu. Výborná organizace a sympatický tým fyzioterapeutů.

Ondřej Volšík 
recenze z Google

Při trailovém běhu jsem si silně podvrtnul kotník, následoval skoro týden o berlích, během kterého jsem už ale začal rehabilitovat podle doporučení pana Bati. Následující týdny jsem kotník pod vedením obou manželů Baťových cvičil a posiloval a jsem jim vděčný, že jsem za necelé 4 týdny byl s to vyrazit na VHT dovolenou do Alp. S Baťovými jsme už dříve já i moje rodina řešili pohybové problémy a dysbalance, vždy k plné spokojenosti. Příjemné jednání, vysvětlení příčin problému a způsobu řešení, dobré výsledky. Pěkné moderní prostředí nového fyziocentra v Nerudovce. Doporučuji.

Pavel Trebichavský 
recenze z Google

Dvakrát jsem využil služeb fyziocentra. Artroskopie kolene a akutní problémy se zády. V obou případech jsem se rychle zotavil a vrátil do normálu. Lidský, profesionální přístup.

Marek Urban 
recenze z Google

Máte zájem o fyzioterapii?

Kontaktujte nás