Pomáháme od bolesti

Pokud mají Vaše obtíže původ v pohybovém aparátu, můžeme vám pomoci najít řešení.

Objednejte se na terapii

Měli jsme tu paní, která měla plánovaný termín operace ramene kvůli objektivnímu nálezu z rentgenu na ramenním kloubu. Pohybovým vyšetřením jsme zjistili, že obtíže s ramenem nezpůsobovalo rameno, ale zablokovaná krční páteř. Obtíže jsme odstranili McKenzie metodou a během měsíce došlo k takovému zlepšení, že operace nebyla potřeba.

Ilona Baťová
fyzioterapeutka s 20 letou praxí

Po ochrnutí způsobeném výhřezem ploténky a následné operaci jsem měl stálé bolesti a další problémy s tím způsobené. Lázně ani rehabilitace nepomohly a stav byl po nich ještě horší. Potom se mi podařilo dostat se sem a velice mě překvapil přístup. V podstatě poprvé se někdo zajímal o to, co mi vlastně je a jak mi pomoci. Pokud hledáte rehabilitaci, kde najdou příčinu, a naučí vás, jak si sám pomoci, je to rehabilitace přesně pro vás. Roman Čudovský (recenze z Google)
Příjemní a perfektní fyzioterapeuti, pořádají i cvičení, aby záda nebolely a fyzio jogu. Krásné nové středisko, bezbarierový přístup. Velice si procedury chválím a doporučuji středisko každému. Za mne mají jedničku s hvězdičkou. Jana Landsmanová (recenze z Google)
S Radkem Baťou jsem jako aktivní sportovec začal spolupracovat již více než před 10 lety. Posun, který za tu dobu učinil, je úžasný. Z malé ordinace dokázali společně s manželkou vybudovat nádhernou fyzio kliniku s výbornými možnostmi na "servis" tělesných schránek. Mě a mé rodině nespočetněkrát pomohli, ať už při řešení náhlých (blokace) či dlouhodobých pohybových problémů, anebo v rozvoji směrem k vyšším sportovním výkonům (dechová cvičení, dlouhodobé zlepšování pohybových vlastností). Zdeněk Havran (recenze z Google)
Perfektní individuální přístup po operaci menisku. 3měsíční péče po všech stránkách neměla chybu. Výborná organizace a sympatický tým fyzioterapeutů. Ondřej Volšík (recenze z Google)
Při trailovém běhu jsem si silně podvrtnul kotník, následoval skoro týden o berlích, během kterého jsem už ale začal rehabilitovat podle doporučení pana Bati. Následující týdny jsem kotník pod vedením obou manželů Baťových cvičil a posiloval a jsem jim vděčný, že jsem za necelé 4 týdny byl s to vyrazit na VHT dovolenou do Alp. S Baťovými jsme už dříve já i moje rodina řešili pohybové problémy a dysbalance, vždy k plné spokojenosti. Příjemné jednání, vysvětlení příčin problému a způsobu řešení, dobré výsledky. Pěkné moderní prostředí nového fyziocentra v Nerudovce. Doporučuji. Pavel Trebichavský (recenze z Google)
Dvakrát jsem využil služeb fyziocentra. Atroskopie kolena a akutní problémy se zádama. V obou případech jsem se rychle zotavil a vratil do normálu. Lidský, profesiální přístup. Marek Urban (recenze z Google)

Využijte naše fyzioterapeutické služby

Kontaktujte nás

[contact-form-7 id="446" title="Chcete pomoct?"]